MPZ1005S121HT000
- 型號描述:
120 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 2A 55mOhm
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 4LN
- 型號:
- MPZ1005S121HT000
- 品牌:
- TDK Corporation
數量:
- Impedance @ Frequency
- 120 Ohms @ 100 MHz
- Current Rating (Max)
- 2A
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 55mOhm
- Ratings
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Height (Max)
- 0.022" (0.55mm)
- Size / Dimension
- 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)