MLZ2012N4R7LTD25
- 型號描述:
4.7 μH Shielded Multilayer Inductor 600 mA 180mOhm 0805 (2012 Metric)
FIXED IND 4.7UH 600MA 180 MOHM
- 型號:
- MLZ2012N4R7LTD25
- 品牌:
- TDK Corporation
- Inductance
- 4.7 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 600 mA
- Current - Saturation (Isat)
- 130mA
- DC Resistance (DCR)
- 180mOhm
- Ratings
- AEC-Q200
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 2 MHz
- Package / Case
- 0805 (2012 Metric)
- Supplier Device Package
- 0805 (2012 Metric)
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.041" (1.05mm)