首頁 > TDK代理商 > MLZ2012M3R3HT000
影像僅供參考,以產品規格為準
MLZ2012M3R3HT000
型號描述:
3.3 μH Shielded Multilayer Inductor 500 mA 200mOhm 0805 (2012 Metric)
FIXED IND 3.3UH 500MA 200 MOHM
型號:
MLZ2012M3R3HT000
品牌:
TDK
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:2000 倍增量:1
Type
Multilayer
Material - Core
Ferrite
Inductance
3.3 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
500 mA
Current - Saturation (Isat)
350mA
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
200mOhm
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test
2 MHz
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
0805 (2012 Metric)
Supplier Device Package
0805 (2012 Metric)
Size / Dimension
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height - Seated (Max)
0.057" (1.45mm)