首頁 > TDK代理商 > MLZ1608A2R2WTD25
影像僅供參考,以產品規格為準
MLZ1608A2R2WTD25
型號描述:
2.2 μH Shielded Multilayer Inductor 500 mA 250mOhm 0603 (1608 Metric)
FIXED IND 2.2UH 500MA 250 MOHM
型號:
MLZ1608A2R2WTD25
品牌:
TDK
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
Multilayer
Material - Core
Ferrite
Inductance
2.2 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
500 mA
Current - Saturation (Isat)
130mA
Shielding
Shielded
DC Resistance (DCR)
250mOhm
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
AEC-Q200
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test
10 MHz
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
0603 (1608 Metric)
Supplier Device Package
0603 (1608 Metric)
Size / Dimension
0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height - Seated (Max)
0.037" (0.95mm)