MLF1608E120JTD25
- 型號描述:
12 μH Shielded Multilayer Inductor 10 mA 1.8Ohm Max 0603 (1608 Metric)
FIXED IND 12UH 10MA 1.8 OHM SMD
- 型號:
- MLF1608E120JTD25
- 品牌:
- TDK
- 點擊查看即時庫存
起訂量:4000
倍增量:1
價格:
數量:
- Type
- Multilayer
- Material - Core
- Ferrite
- Inductance
- 12 µH
- Tolerance
- ±5%
- Current Rating (Amps)
- 10 mA
- Current - Saturation (Isat)
- Shielding
- Shielded
- DC Resistance (DCR)
- 1.8Ohm Max
- Q @ Freq
- 30 @ 2MHz
- Frequency - Self Resonant
- 25MHz
- Ratings
- AEC-Q200
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 2 MHz
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 0603 (1608 Metric)
- Supplier Device Package
- 0603 (1608 Metric)
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.037" (0.95mm)