首頁 > TDK代理商 > MEM2012S25R0T001
影像僅供參考,以產品規格為準
MEM2012S25R0T001
型號描述:
LC (T-Type) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel 100 mA 0805 (2012 Metric), 3 PC Pad
FILTER LC(T) 25MHZ SMD
型號:
MEM2012S25R0T001
品牌:
TDK
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
Low Pass
Filter Order
3rd
Technology
LC (T-Type)
Number of Channels
1
Center / Cutoff Frequency
25MHz (Cutoff)
Attenuation Value
30dB @ 70MHz ~ 2GHz
Resistance - Channel (Ohms)
Current
100 mA
Values
ESD Protection
No
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Applications
Data Lines for Mobile Devices
Voltage - Rated
10V
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
0805 (2012 Metric), 3 PC Pad
Size / Dimension
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height
0.037" (0.95mm)