首頁 > TDK代理商 > CUS60M-24/A
影像僅供參考,以產品規格為準
CUS60M-24/A
型號描述:
Enclosed AC DC Converters 1 Output 24V 85 ~ 265 VAC Input
型號:
CUS60M-24/A
品牌:
TDK
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:2 倍增量:1
Type
Enclosed
Voltage - Input
85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 1
24V
Current - Output 1
2.5 A
Power (Watts)
60W
Applications
Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
Voltage - Isolation
4 kV
Efficiency
90%
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Features
Adjustable Output, Universal Input
Size / Dimension
3.48" L x 2.52" W x 1.59" H (88.4mm x 64.0mm x 40.5mm)