CUS600M-28
型號描述:
Open Frame AC DC Converters 1 Output 28V 85 ~ 265 VAC Input
型號:
CUS600M-28
品牌:
TDK Corporation
交期:
6-9工作天
Type
Open Frame
Voltage - Input
85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 1
28V
Current - Output 1
14.3 A
Power (Watts)
400W (602W Forced Air)
Voltage - Isolation
4 kV
Efficiency
96%
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Features
Remote On/Off, Remote Sense, Standby Output, Universal Input
Size / Dimension
5.00" L x 3.00" W x 1.34" H (127.0mm x 76.2mm x 34.0mm)