首頁 > TDK代理商 > CUS400M-24
影像僅供參考,以產品規格為準
CUS400M-24
型號描述:
Open Frame AC DC Converters 1 Output 24V 85 ~ 264 VAC Input
型號:
CUS400M-24
品牌:
TDK
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Type
Open Frame
Voltage - Input
85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1
24V
Current - Output 1
10.42 A
Power (Watts)
250W (400W Forced Air)
Voltage - Isolation
4 kV
Efficiency
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Features
Adjustable Output, Remote Sense, Standby Output, Universal Input
Size / Dimension
5.04" L x 3.05" W x 1.56" H (128.0mm x 77.5mm x 39.5mm)