CS13-E2GA332MYGS
- 型號描述:
3300 pF ±20% 250VAC Ceramic Capacitor E Radial, Disc
CAP CER 3300PF 250VAC RADIAL
- 型號:
- CS13-E2GA332MYGS
- 品牌:
- TDK Corporation
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Bulk
- Tolerance
- ±20%
- Lead Style
- Formed Leads - Kinked
- Features
- High Voltage
- Voltage - Rated
- 250VAC
- Package / Case
- Radial, Disc
- Temperature Coefficient
- E
- Size / Dimension
- 0.492" Dia (12.50mm)
- Mounting Type
- Through Hole
- Operating Temperature
- -25°C ~ 105°C
- Applications
- Safety
- Lead Spacing
- 0.295" (7.50mm)
- Ratings
- X1, Y2
- Height - Seated (Max)
- 0.650" (16.50mm)
- Thickness (Max)
- Failure Rate
- Capacitance
- 3300 pF