CKG57NX7R2A475M500JH
- 型號描述:
4.7 μF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R Stacked SMD, 2 J-Lead
CAP CER 4.7UF 100V X7R SMD
- 型號:
- CKG57NX7R2A475M500JH
- 品牌:
- TDK Corporation
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
- Tolerance
- ±20%
- Features
- Low ESL (Stacked)
- Voltage - Rated
- 100V
- Package / Case
- Stacked SMD, 2 J-Lead
- Temperature Coefficient
- X7R
- Size / Dimension
- 0.236" L x 0.197" W (6.00mm x 5.00mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Thickness (Max)
- 0.217" (5.50mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 4.7 µF