CKG57NX5R1H226M500JH
- 型號描述:
22 μF ±20% 50V Ceramic Capacitor X5R Stacked SMD, 2 J-Lead
CAP CER 22UF 50V X5R SMD
- 型號:
- CKG57NX5R1H226M500JH
- 品牌:
- TDK Corporation
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
- Tolerance
- ±20%
- Features
- Low ESL (Stacked)
- Voltage - Rated
- 50V
- Package / Case
- Stacked SMD, 2 J-Lead
- Temperature Coefficient
- X5R
- Size / Dimension
- 0.236" L x 0.197" W (6.00mm x 5.00mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 85°C
- Thickness (Max)
- 0.217" (5.50mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 22 µF