CKG45NX7T2E155M500JJ
- 型號描述:
1.5 μF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7T Stacked SMD, 2 J-Lead
CAP CER 1.5UF 250V X7T SMD
- 型號:
- CKG45NX7T2E155M500JJ
- 品牌:
- TDK Corporation
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 250V
- Temperature Coefficient
- X7T
- Size / Dimension
- 0.197" L x 0.138" W (5.00mm x 3.50mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Applications
- Automotive, SMPS Filtering, Bypass, Decoupling
- Lead Spacing
- Ratings
- AEC-Q200
- Height - Seated (Max)
- Thickness (Max)
- 0.217" (5.50mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 1.5 µF