CCT272440-80-10-02
- 型號描述:
80 A Current Sense Transformer 50/60Hz 352Ohm Chassis Mount
CURR SENSE XFMR 80A CHAS MNT
- 型號:
- CCT272440-80-10-02
- Size / Dimension
- 1.201" L x 1.083" W (30.50mm x 27.50mm)
- DC Resistance (DCR)
- 352Ohm
- Height - Seated (Max)
- 1.634" (41.50mm)
- Current Ratio
- Current Rating (Amps)
- 80 A