CCT261631-30-06-02
- 型號描述:
30 A Current Sense Transformer 50/60Hz 492Ohm Chassis Mount
CURR SENSE XFMR 30A CHAS MNT
- 型號:
- CCT261631-30-06-02
- Size / Dimension
- 1.126" L x 0.728" W (28.60mm x 18.50mm)
- DC Resistance (DCR)
- 492Ohm
- Height - Seated (Max)
- 1.260" (32.00mm)
- Current Ratio
- Current Rating (Amps)
- 30 A