首頁 > TDK Corporation代理商 > CAA573X7R1E157M670LH
影像僅供參考,以產品規格為準
CAA573X7R1E157M670LH
型號描述:
150 μF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R Stacked SMD, 2 J-Lead
CAP CER 150UF 25V X7R 2SMD
型號:
CAA573X7R1E157M670LH
品牌:
TDK Corporation
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:400 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Lead Style
J-Lead
Features
Voltage - Rated
25V
Package / Case
Stacked SMD, 2 J-Lead
Temperature Coefficient
X7R
Size / Dimension
0.295" L x 0.246" W (7.50mm x 6.25mm)
Mounting Type
Surface Mount, MLCC
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Applications
General Purpose
Lead Spacing
Ratings
Height - Seated (Max)
0.270" (6.85mm)
Thickness (Max)
Failure Rate
Capacitance
150 µF