首頁 > TDK Corporation代理商 > C7563X7S1H226M230LE
影像僅供參考,以產品規格為準
C7563X7S1H226M230LE
型號描述:
22 μF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7S 3025 (7563 Metric)
CAP CER 22UF 50V X7S 3025
型號:
C7563X7S1H226M230LE
品牌:
TDK Corporation
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Lead Style
Features
Soft Termination
Voltage - Rated
50V
Package / Case
3025 (7563 Metric)
Temperature Coefficient
X7S
Size / Dimension
0.295" L x 0.248" W (7.50mm x 6.30mm)
Mounting Type
Surface Mount, MLCC
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Applications
Boardflex Sensitive
Lead Spacing
Ratings
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.098" (2.50mm)
Failure Rate
Capacitance
22 µF