C4532X5R1C226M200KA
- 型號描述:
22 μF ±20% 16V Ceramic Capacitor X5R 1812 (4532 Metric)
CAP CER 22UF 16V X5R 1812
- 型號:
- C4532X5R1C226M200KA
- 品牌:
- TDK Corporation
數量:
- Tolerance
- ±20%
- Lead Style
- Features
- Low ESL
- Voltage - Rated
- 16V
- Temperature Coefficient
- X5R
- Size / Dimension
- 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 85°C
- Thickness (Max)
- 0.087" (2.20mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 22 µF