首頁 > TDK Corporation代理商 > C4532CH2E104J320KN
影像僅供參考,以產品規格為準
C4532CH2E104J320KN
型號描述:
0.1 μF ±5% 250V Ceramic Capacitor CH 1812 (4532 Metric)
CAP CER 0.1UF 250V CH 1812
型號:
C4532CH2E104J320KN
品牌:
TDK Corporation
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±5%
Lead Style
Features
Voltage - Rated
250V
Package / Case
1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient
CH
Size / Dimension
0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type
Surface Mount, MLCC
Operating Temperature
-25°C ~ 85°C
Applications
General Purpose
Lead Spacing
Ratings
Height - Seated (Max)
Thickness (Max)
0.138" (3.50mm)
Failure Rate
Capacitance
0.1 µF