C0603X5R1E224K030BC
- 型號描述:
0.22 μF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric)
CAP CER 0.22UF 25V X5R 0201
- 型號:
- C0603X5R1E224K030BC
- 品牌:
- TDK Corporation
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Tolerance
- ±10%
- Voltage - Rated
- 25V
- Temperature Coefficient
- X5R
- Size / Dimension
- 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 85°C
- Thickness (Max)
- 0.014" (0.35mm)
- Failure Rate
- Capacitance
- 0.22 µF