首頁 > TDK代理商 > B82787C0104H002
影像僅供參考,以產品規格為準
B82787C0104H002
型號描述:
100 μH @ 100 kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 5.8 kOhms @ 10 MHz 150mA DCR 2Ohm
CMC 100UH 150MA 2LN 5.8KOHM SMD
型號:
B82787C0104H002
原廠包裝量:
起訂量:2500 倍增量:1
Filter Type
Signal Line
Number of Lines
2
Impedance @ Frequency
5.8 kOhms @ 10 MHz
Inductance @ Frequency
100 µH @ 100 kHz
Current Rating (Max)
150mA
DC Resistance (DCR) (Max)
2Ohm
Voltage Rating - DC
50V
Voltage Rating - AC
Operating Temperature
-40°C ~ 150°C
Ratings
AEC-Q200
Approval Agency
Features
Size / Dimension
0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height (Max)
0.118" (3.00mm)