首頁 > TDK代理商 > B82498F3331J000
影像僅供參考,以產品規格為準
B82498F3331J000
型號描述:
330 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 220 mA 1.5Ohm Max Nonstandard
FIXED IND 330NH 220MA 1.5 OHM
型號:
B82498F3331J000
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±5%
Package / Case
Nonstandard
Size / Dimension
0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm)
Shielding
Unshielded
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR)
1.5Ohm Max
Q @ Freq
45 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant
800MHz
Material - Core
Ceramic
Inductance Frequency - Test
100 MHz
Supplier Device Package
0805 (2012 Metric)
Height - Seated (Max)
0.055" (1.40mm)
Inductance
330 nH
Current Rating (Amps)
220 mA