首頁 > TDK代理商 > B82432T1332K000
影像僅供參考,以產品規格為準
B82432T1332K000
型號描述:
3.3 μH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 900 mA 190mOhm Max 2-SMD, J-Lead
FIXED IND 3.3UH 900MA 190 MOHM
型號:
B82432T1332K000
品牌:
TDK
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:2500 倍增量:1
Type
Drum Core, Wirewound
Material - Core
Ferrite
Inductance
3.3 µH
Tolerance
±10%
Current Rating (Amps)
900 mA
Current - Saturation (Isat)
Shielding
Unshielded
DC Resistance (DCR)
190mOhm Max
Q @ Freq
10 @ 7.96MHz
Frequency - Self Resonant
50MHz
Ratings
AEC-Q200
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C
Inductance Frequency - Test
7.96 MHz
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
2-SMD, J-Lead
Supplier Device Package
1812 (4532 Metric)
Size / Dimension
0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)
0.134" (3.40mm)