首頁 > TDK代理商 > B72220S2301K101
影像僅供參考,以產品規格為準
B72220S2301K101
型號描述:
470 V 10 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
VARISTOR 470V 10KA DISC 20MM
型號:
B72220S2301K101
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Maximum AC Volts
300 V
Maximum DC Volts
385 V
Varistor Voltage (Min)
423 V
Varistor Voltage (Typ)
470 V
Varistor Voltage (Max)
517 V
Current - Surge
10 kA
Energy
250J
Capacitance @ Frequency
850 pF @ 1 kHz
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C (TA)
Grade
Qualification
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
Disc 20mm