首頁 > TDK代理商 > B72214S0321K101
影像僅供參考,以產品規格為準
B72214S0321K101
型號描述:
510 V 4.5 kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
VARISTOR 510V 4.5KA DISC 14MM
型號:
B72214S0321K101
品牌:
TDK
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Package / Case
Disc 14mm
Mounting Type
Through Hole
Current - Surge
4.5 kA
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C (TA)
Energy
84J
Grade
Number of Circuits
1
Varistor Voltage (Max)
561 V
Varistor Voltage (Min)
459 V
Varistor Voltage (Typ)
510 V
Maximum AC Volts
320 V
Maximum DC Volts
420 V
Capacitance @ Frequency
370 pF @ 1 kHz