ATB2012-50011-T000
- 型號描述:
RF Balun 40MHz ~ 860MHz 50 / 50Ohm 0805 (2012 Metric)
BALUN 40MHZ-860MHZ 50/50 0805
- 型號:
- ATB2012-50011-T000
- 品牌:
- TDK
數量:
- Frequency Range
- 40MHz ~ 860MHz
- Impedance - Unbalanced/Balanced
- 50 / 50Ohm