VS100P-24
- 型號描述:
Open Frame AC DC Converters 1 Output 24V 85 ~ 132 VAC, 110 ~ 175 VDC Input
AC/DC CONVERTER 24V 100W
- 型號:
- VS100P-24
- 品牌:
- TDK-Lambda
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Type
- Open Frame
- Number of Outputs
- 1
- Voltage - Input
- 85 ~ 132 VAC, 110 ~ 175 VDC
- Voltage - Output 1
- 24V
- Voltage - Output 2
- Voltage - Output 3
- Voltage - Output 4
- Voltage - Output 6
- Current - Output 1
- 4.3 A
- Power (Watts)
- 100W
- Applications
- ITE (Commercial)
- Voltage - Isolation
- 2 kV
- Efficiency
- 85%
- Operating Temperature
- -10°C ~ 70°C (With Derating)
- Features
- Adjustable Output, DC Input Capable
- Mounting Type
- Chassis Mount
- Size / Dimension
- 8.74" L x 2.44" W x 1.38" H (222.0mm x 62.0mm x 35.0mm)