首頁 > TDK-Lambda代理商 > CUS400M-12/F
影像僅供參考,以產品規格為準
CUS400M-12/F
型號描述:
Enclosed AC DC Converters 1 Output 12V 85 ~ 264 VAC Input
機箱式電源 Med 400W 115-230VAC 12V 33.33A Fan
型號:
CUS400M-12/F
12
起訂量:1 倍增量:1
Type
Enclosed
Voltage - Input
85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1
12V
Current - Output 1
20.83 A
Power (Watts)
250W (400W Forced Air)
Voltage - Isolation
4 kV
Efficiency
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Features
Adjustable Output, Remote Sense, Standby Output, Universal Input
Size / Dimension
5.59" L x 3.54" W x 2.66" H (142.0mm x 90.0mm x 67.5mm)