首頁 > TDK-Lambda代理商 > CUS200M-24
影像僅供參考,以產品規格為準
CUS200M-24
型號描述:
Open Frame AC DC Converters 1 Output 24V 85 ~ 265 VAC Input
AC/DC CONVERTER 24V 200W
型號:
CUS200M-24
Type
Open Frame
Voltage - Input
85 ~ 265 VAC
Voltage - Output 1
24V
Voltage - Output 4
Voltage - Output 5
Voltage - Output 6
Current - Output 1
8.4 A
Power (Watts)
200W (250W Forced Air)
Applications
ITE (Commercial), Medical
Voltage - Isolation
4 kV
Efficiency
94%
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C (With Derating)
Features
Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Standby Output, Universal Input
Size / Dimension
5.00" L x 3.00" W x 1.22" H (127.0mm x 76.2mm x 31.0mm)