首頁 > TDK-Lambda代理商 > CUS150M-24/F
影像僅供參考,以產品規格為準
CUS150M-24/F
型號描述:
Enclosed AC DC Converters 1 Output 24V 85 ~ 264 VAC Input
機箱式電源 150W 24V 6.25A Cover & Fan Medical
型號:
CUS150M-24/F
原廠包裝量:
9
起訂量:1 倍增量:1
Type
Enclosed
Voltage - Input
85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 1
24V
Current - Output 1
6.25 A
Power (Watts)
150W
Applications
ITE (Commercial), Medical
Voltage - Isolation
4 kV
Efficiency
94%
Operating Temperature
-20°C ~ 85°C (With Derating)
Size / Dimension
4.57" L x 2.52" W x 2.00" H (116.0mm x 64.0mm x 50.7mm)