CUS150M-24/A
- 型號描述:
Enclosed AC DC Converters 1 Output 24V 85 ~ 264 VAC Input
AC/DC CONVERTER 24V 150W
- 型號:
- CUS150M-24/A
- 品牌:
- TDK-Lambda
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Box
- Power (Watts)
- 150W (150W Forced Air)
- Size / Dimension
- 4.57" L x 2.52" W x 1.57" H (116.0mm x 64.0mm x 39.7mm)
- Voltage - Input
- 85 ~ 264 VAC
- Type
- Enclosed
- Operating Temperature
- -20°C ~ 85°C (With Derating)
- Applications
- ITE (Commercial), Medical
- Approval Agency
- Efficiency
- 94%
- Voltage - Output 1
- 24V
- Current - Output 1
- 6.25 A