首頁 > TDK-Lambda代理商 > CUS150M-24/A
影像僅供參考,以產品規格為準
CUS150M-24/A
型號描述:
Enclosed AC DC Converters 1 Output 24V 85 ~ 264 VAC Input
機箱式電源 150W 24V 6.25A Cover Medical
型號:
CUS150M-24/A
品牌:
TDK-Lambda
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Box
Power (Watts)
150W (150W Forced Air)
Features
Standby Output, Universal Input
Size / Dimension
4.57" L x 2.52" W x 1.57" H (116.0mm x 64.0mm x 39.7mm)
Mounting Type
Chassis Mount
Voltage - Input
85 ~ 264 VAC
Type
Enclosed
Operating Temperature
-20°C ~ 85°C (With Derating)
Applications
ITE (Commercial), Medical
Approval Agency
Efficiency
94%
Voltage - Output 1
24V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Voltage - Output 4
Number of Outputs
1
Voltage - Output 6
Current - Output 1
6.25 A