CUS100ME-24
- 型號描述:
Open Frame AC DC Converters 1 Output 24V 85 ~ 264 VAC Input
AC/DC CONVERTER 24V 100W
- 型號:
- CUS100ME-24
數量:
- Packaging
- Bulk
- Power (Watts)
- 100W
- Features
- Universal Input
- Size / Dimension
- 4.00" L x 2.00" W x 1.24" H (101.6mm x 50.8mm x 31.5mm)
- Voltage - Input
- 85 ~ 264 VAC
- Type
- Open Frame
- Operating Temperature
- -20°C ~ 85°C (With Derating)
- Applications
- Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
- Approval Agency
- Efficiency
- 94%
- Voltage - Output 1
- 24V
- Voltage - Isolation
- 4 kV
- Voltage - Output 6
- Current - Output 1
- 4.16 A