CCG10-12-05SR
- 型號描述:
Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 2A 4.5V - 18V Input
DC DC CONVERTER 5V 10W
- 型號:
- CCG10-12-05SR
- Package / Case
- 6-SMD Module
- Size / Dimension
- 0.75" L x 0.49" W x 0.46" H (19.0mm x 12.4mm x 11.8mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -40°C ~ 90°C (With Derating)
- Voltage - Input (Max)
- 18V
- Efficiency
- 90%
- Current - Output (Max)
- 2A
- Supplier Device Package
- Voltage - Input (Min)
- 4.5V
- Voltage - Output 1
- 5V
- Voltage - Output 2
- Voltage - Output 3
- Voltage - Output 4
- Power (Watts)
- 10 W
- Number of Outputs
- Voltage - Isolation
- 1.5 kV