首頁 > TAIYO YUDEN代理商 > CBC3225T330KRV
影像僅供參考,以產品規格為準
CBC3225T330KRV
型號描述:
功率電感器 - SMD 1210 33uH 10% 0.4A 533mOhms
型號:
CBC3225T330KRV
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±10%
Features
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Shielding
Unshielded
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR)
533mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
13MHz
Ratings
Current - Saturation (Isat)
500mA
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
1210 (3225 Metric)
Height - Seated (Max)
0.106" (2.70mm)
Inductance
33 µH
Current Rating (Amps)
400 mA