首頁 > TAIYO YUDEN代理商 > CBC3225T102KR8
影像僅供參考,以產品規格為準
CBC3225T102KR8
型號描述:
功率電感器 - SMD 963-LBQPA322525T102K RPLCMT PN 1210 1000uH 10%
型號:
CBC3225T102KR8
品牌:
TAIYO YUDEN
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±10%
Features
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type
Surface Mount
Shielding
Unshielded
Type
Drum Core, Wirewound
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR)
16.9Ohm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
1.6MHz
Ratings
Current - Saturation (Isat)
100mA
Material - Core
Ferrite
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Supplier Device Package
1210
Height - Seated (Max)
0.106" (2.70mm)
Inductance
1 mH
Current Rating (Amps)
75 mA