首頁 > Switchcraft代理商 > 35RASMT2BHNTRX
影像僅供參考,以產品規格為準
35RASMT2BHNTRX
型號描述:
3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Phone Jack Stereo (3 Conductor, TRS) Connector Solder
型號:
35RASMT2BHNTRX
品牌:
Switchcraft
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
700
起訂量:700 倍增量:1
Connector Type
Phone Jack
Gender
Female
Signal Lines
Stereo (3 Conductor, TRS)
Industry Recognized Mating Diameter
3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone
Actual Diameter
0.142" (3.60mm)
Number of Positions/Contacts
3 Conductors, 3 Contacts
Internal Switch(s)
Does Not Contain Switch
Mounting Type
Surface Mount, Right Angle
Termination
Solder
Shielding
Unshielded
Features
Board Guide
Insulation Color
Operating Temperature
-25°C ~ 85°C