35HDRANN
型號描述:
電話連接器 3.5mm R/A STER PLUG
型號:
35HDRANN
品牌:
Switchcraft
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
100
起訂量:1 倍增量:1
Connector Type
Phone Plug
Gender
Male
Signal Lines
Stereo (3 Conductor, TRS)
Industry Recognized Mating Diameter
3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone
Actual Diameter
0.138" (3.50mm)