XC63M4-8.000-F18JJDTK
型號描述:
8 MHz ±30ppm Crystal 18pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 8MHZ 18PF SMD
型號:
XC63M4-8.000-F18JJDTK
品牌:
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
MHz Crystal
Frequency
8 MHz
Frequency Stability
±30ppm
Frequency Tolerance
±30ppm
Load Capacitance
18pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Operating Mode
Fundamental
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Supplier Device Package
4-SMD (6x3.5)
Size / Dimension
0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Height - Seated (Max)
0.039" (1.00mm)