VCO97S8-2900-3400K
型號描述:
Center Frequency Voltage Controlled Oscillator dBm 2nd Harmonic Typ (dBc)
FREQUENCY :2900~3400 VDD:3~6 V
型號:
VCO97S8-2900-3400K
品牌:
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:2000 倍增量:1
Frequency Range
2900 ~ 3400MHz
Voltage - Supply
3V ~ 6V
2nd Harmonic, Typ (dBc)
Phase Noise Typ (dBc/Hz)
Operating Temperature
-30°C ~ 85°C
Package / Case
8-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.354" L x 0.276" W (9.00mm x 7.00mm)
Height
0.087" (2.20mm)