CO32H4-14.7456-33GDTSNK
型號描述:
14.7456 MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
XTAL OSC XO 14.7456MHZ CMOS SMD
型號:
CO32H4-14.7456-33GDTSNK
品牌:
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
4-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type
Surface Mount
Output
CMOS
Function
Enable/Disable
Type
XO (Standard)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
±50ppm
Voltage - Supply
3.3V
Ratings
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
15mA
Supplier Device Package
4-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max)
0.039" (1.00mm)
Absolute Pull Range (APR)
Frequency
14.7456 MHz