首頁 > Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd代理商 > CO22H4-14.31818-WPGDTSTK
影像僅供參考,以產品規格為準
CO22H4-14.31818-WPGDTSTK
型號描述:
14.31818 MHz XO (Standard) HCMOS Oscillator 1.8V ~ 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
XTAL OSC XO 14.31818MHZ CMOS SMD
型號:
CO22H4-14.31818-WPGDTSTK
品牌:
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Box (TB)
Package / Case
4-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type
Surface Mount
Output
CMOS
Function
Enable/Disable
Type
XO (Standard)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
±30ppm
Voltage - Supply
1.8V ~ 3.3V
Ratings
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
15mA
Height - Seated (Max)
0.055" (1.40mm)