8132S-24.000ML18DTK
型號描述:
24 MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
TCXO, 322524MHZ, SINE WAVE, 1.8
型號:
8132S-24.000ML18DTK
品牌:
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Base Resonator
Crystal
Type
TCXO
Frequency
24 MHz
Function
Enable/Disable
Output
Clipped Sine Wave
Voltage - Supply
1.8V
Frequency Stability
±20ppm
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)