3131M-32.768DZ09LLK
型號描述:
32.768 kHz ±20ppm Crystal 9pF 2-SMD, No Lead
Tuning fork, 3215, 32.768KHz, 9p
型號:
3131M-32.768DZ09LLK
品牌:
Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:10 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
2-SMD, No Lead
Load Capacitance
9pF
Size / Dimension
0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Mounting Type
Surface Mount
Type
kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Frequency Stability
Frequency Tolerance
±20ppm
Operating Mode
Fundamental
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)
Frequency
32.768 kHz