PS1608GT2-R50-T1
- 型號描述:
RF Power Divider 0 Hz ~ 20 GHz 0603 (1608 Metric)
RF POWER DIVIDER 0HZ-20GHZ 0603
- 型號:
- PS1608GT2-R50-T1
- 品牌:
- Susumu
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 0603 (1608 Metric)
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
- Insertion Loss
- 6dB
- 規格
- Frequency
- 0 Hz ~ 20 GHz