首頁 > Susumu代理商 > PCMB104T-2R2MS
影像僅供參考,以產品規格為準
PCMB104T-2R2MS
型號描述:
2.2 μH Unshielded Inductor 12 A 7mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 2.2UH 12A 7 MOHM SMD
型號:
PCMB104T-2R2MS
品牌:
Susumu
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
Material - Core
Inductance
2.2 µH
Tolerance
±20%
Current Rating (Amps)
12 A
Current - Saturation (Isat)
18A
Shielding
Unshielded
DC Resistance (DCR)
7mOhm Max
Q @ Freq
Frequency - Self Resonant
Ratings
Operating Temperature
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
Nonstandard
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
Height - Seated (Max)
0.150" (3.80mm)