PCMB104T-1R5MS
- 型號描述:
1.5 μH Unshielded Inductor 16 A 4.2mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 1.5UH 16A 4.2 MOHM SMD
- 型號:
- PCMB104T-1R5MS
- 品牌:
- Susumu
數量:
- Type
- Material - Core
- Inductance
- 1.5 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 16 A
- Current - Saturation (Isat)
- 32A
- Shielding
- Unshielded
- DC Resistance (DCR)
- 4.2mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Operating Temperature
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- Nonstandard
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.150" (3.80mm)