CPA2512E27R0FS-T10
- 型號描述:
27 Ohms ±1% 16W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Moisture Resistant Thin Film
RES SMD 27 OHM 1% 16W 2512
- 型號:
- CPA2512E27R0FS-T10
- 品牌:
- Susumu
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Power (Watts)
- 16W
- Tolerance
- ±1%
- Features
- Moisture Resistant
- Package / Case
- 2512 (6332 Metric)
- Temperature Coefficient
- ±25ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
- Composition
- Thin Film
- Operating Temperature
- -55°C ~ 155°C
- Number of Terminations
- 2
- Supplier Device Package
- 2512
- Height - Seated (Max)
- 0.031" (0.80mm)
- Failure Rate
- Resistance
- 27 Ohms