VZH681M1VTR-1316S
- 型號描述:
680 μF 35 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
CAP ALUM 35V POLAR
- 型號:
- VZH681M1VTR-1316S
- 品牌:
- Surge
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Capacitance
- 680 µF
- Tolerance
- ±20%
- Voltage - Rated
- 35 V
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- Lifetime @ Temp.
- 5000 Hrs @ 105°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- Polarization
- Polar
- Ratings
- Applications
- General Purpose
- Ripple Current @ Low Frequency
- 665 mA @ 120 Hz
- Ripple Current @ High Frequency
- 950 mA @ 100 kHz
- Impedance
- 60 mOhms
- Lead Spacing
- Size / Dimension
- 0.492" Dia (12.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.650" (16.50mm)
- Surface Mount Land Size
- 0.512" L x 0.512" W (13.00mm x 13.00mm)