首頁 > Surge代理商 > VZH4R7M1HTR-0506S
影像僅供參考,以產品規格為準
VZH4R7M1HTR-0506S
型號描述:
4.7 μF 50 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V SMD
型號:
VZH4R7M1HTR-0506S
品牌:
Surge
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:10000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±20%
Package / Case
Radial, Can - SMD
Size / Dimension
0.197" Dia (5.00mm)
Polarization
Polar
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C
Applications
General Purpose
Lead Spacing
Ratings
Lifetime @ Temp.
2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size
0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Height - Seated (Max)
0.236" (6.00mm)
Capacitance
4.7 µF
Voltage - Rated
50 V
Impedance
1.52 Ohms
Ripple Current @ High Frequency
85 mA @ 100 kHz